גם את אוהבת טורקיז? נולדת בחודש דצמבר? כדאי לך לדעת!

אבן טורקיז

אבן הלידה של חודש דצמבר היא טורקיז - אבן אהובה ופופולרית בעלת גוון צבע מיוחד.

 

צבעה של אבן הטורקיז אהוב במיוחד על נשים רבות משום שהוא מהווה תוספת מרעננת לכל לוק שתלבשי.
זוהי אבן חיונית המקרינה אור ושמחה
צבע מדליק שמוסיף סטייל ומשתלב נהדר! 
לאבן הטורקיז תכונות הגנה מפני עין הרע,
העצמה וחיבור לאיכויות פנימיות,התחזקות והתפתחות בתור אדם,
ריפוי עצמי וסלחנות.
תליון מעוטר במסגרת זהב אדום 14 קראט עם אבן טורקיז בגודל 12 מ"מ
 
אבני הלידה מעניקות למי שנולד באותו החודש אנרגיות מיוחדות והרבה מזל!
בכל העולם נהוג להעניק את אבני הלידה כמתנה ליום ההולדת, בדרך כלל משובצות בתכשיט - כדי שהאנרגיות הטובות של האבן ילוו את העונדת אותה בכל רגע בחיי היומיום.

אצלנו בעדיתא אפשר למצוא מבחר רחב של תכשיטים המשובצים באבן הטורקיז - אם אתם מחפשים מתנת יום הולדת לילידי חודש דצמבר, או מתנה למישהי מיוחדת שאתם אוהבים, תכשיטי הטורקיז שלנו הם המתנה המושלמת עבורכם.

האבן מעניקה לעונדת אותה הרבה אנרגיות חיוביות, ותכשיט מקסים שיזכיר לה בכל פעם מחדש שמישהו חשב עליה והעניק לה מתנה מיוחדת ובעלת מחשבה!

עגילי זהב צהוב 14 קראט בשיבוץ אבן טורקיז בגודל 8 מ"מעגילי זהב צהוב 14 קראט בשיבוץ אבן טורקיז בגודל 12 מ"מתליון טורקיז עגול 12 מ"מ מזהב 14 קראט

הטורקיז היא אבן עתיקה ביותר, שנמצאה בחפירות ארכיאולוגיות מתקופה רחוקה של כלפני 8,000 שנים - עוד בתקופת מצריים העתיקה אבני הטורקיז היו משובצות בפסלונים ובקברים עתיקים.
הטורקיז נחשבת לאבן נגד עין הרע- בפרס הקדומה האמינו שאבן הטורקיז בעלת אנרגיות טובות ומעניקה הגנה מפני "עין הרע" ולכן שיבצו אותה בזנבות סוסים, או ברעמות גמלים על מנת להגן על עצמם.
משמעות שם האבן: הטורקיז הובאה לאירופה מפרס דרך טורקיה, מה שגרם לאירופאים לחשוב שהאבן מגיעה מטורקיה ולכן קראו לה טורקי, הצרפתים שינו את שמה של האבן לטורקיז זהו שמה.


מהי אבן לידה?
אבני הלידה מייצגות את 12 חודשי השנה- לכל חודש יש את אבן הלידה הראשית שלו ולצידה גם אבנים משניות נוספות.